DOM Z PAPIERUsobota, 16 stycznia 2016

MASONERIA, ISLAM, UCHODŹCY – czy czeka nas wielka apokalipsa?


Spotkanie autorskie ze Stanisławem Krajskim z Sandomierzem w tle. Słowa - klucze: masoni, loże, islam, dżihad, hidżra, panteizm, sufizm, antyislamizm, Soros, PO i PiS, Cegielski, Syria, Turcja, Ukraina, Rosja, Chiny, Francja, Niemcy, USA, zdrada, pakt azjatycki, Fallaci, okrągły stół, WSI, pobudka, strzelnica, wartości, chrześcijaństwo, Koneczny...
To było piękne, budujące spotkanie, które poukładało mi pomieszane puzzle.


Może jeszcze cytat z gęsto przytaczanej Oriany Fallaci (Wściekłość i duma):

Zaślepieni krótkowzrocznością i głupotą Politycznie Poprawnych, nie zdajecie sobie sprawy lub nie chcecie zdać sobie sprawy, że toczy się już wojna religijna. Wojna, którą oni nazywają dżihadem. Wojna, która (...) ma na celu podbój naszych dusz i zlikwidowanie naszej wolności. Wojna, która jest prowadzona po to, by zniszczyć naszą cywilizację... (...) Otępieni propagandą fałszu nie przyjmujemy do wiadomości, że jeśli nie zaczniemy się bronić, jeśli nie będziemy walczyć, dżihad zwycięży. (...) Zmiecie naszą kulturę, naszą sztukę, naszą naukę, naszą tożsamość, naszą moralność, nasze wartości.

6 komentarzy:

 1. Oj chyba czeka nas wielka apokalipsa.
  Jeżeli nie obudzimy się ze snu.
  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Czeka, co do tego nie mam wątpliwości. Tragiczne, ale trzeba wiedzieć, przygotować się i... przetrwać. Jeśli naród nie upadnie na kolana, ratunku nie będzie... Za bałwochwalstwo trzeba płacić, a cena wysoka.
   Pięknego wieczoru w ten Pański dzień :)

   Usuń
  2. Naród klęczy na kolanach juz od dawna więc o co chodzi?

   Usuń
  3. ~ Trochę nadziei. Byliśmy w gorszej sytuacji, jakby nas już nie było...

   Usuń
 2. Europa się samo unicestwia....i to się dzieje na naszych oczach. Proces ten trwa od lat 60-tych i obawiam się, że już jest nie do odwrócenia.
  Miejmy nadzieję, że nas to jednak nie dotknie.....chociaż obawy są.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Pod wpływem znajomego zaczęłam czytać ks.Kalinkę. Dał on tak wnikliwy obraz następstw upadku kraju, że - choć pisał dawno - wciąż słowa aktualne. Ale przetrwamy!

   Usuń

Komentarze mile widziane.