DOM Z PAPIERUczwartek, 10 lipca 2014

Si jeni?

Pozdrawiam wszystkich sympatyków bloga. Czas na wielkie wagary. Witam się z Adriatykiem, witam się z wami. :) Obiecuję relację po powrocie, a teraz zanurzam się w nicnierobieniu. Serdeczności:-D


22 komentarze:

 1. Szczęściaro.
  Fajnie, że o nas nie zapomniałaś.
  Miłego pobytu Ci życzę i czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Jestem szczęśliwa jak nigdy, to fakt. Wszystkie kłopoty zostały daleko. Tak mi dobrze!!! O was nie zapomniałam, ale książki leżą odłogiem;) Za to po powrocie będę mieć czas wyłącznie na czytanie. Pozdrawiam z promykiem albańskiego słońca, bo nie wiem, co tam w Polsce :)

   Usuń
  2. Ach, to teraz Albania Cię pociągnęła.
   Poszukasz śladów Matki Teresy?
   Teraz trudno znaleźć pewno miejsca, gdzie nie ma łącza.

   Usuń
  3. ~ O ja niekumata! W sklepach z pamiątkami pełno Matki Teresy, a ja zastanawiam się, dlaczego! Panie Boże, widzisz, a nie grzmisz:(
   Co do zasięgu to wcale sprawa nie jest taka prosta. Ledwie 30% kraju ma zasięg telefonii komórkowej. W sklepie kartą nie zapłacisz. Bankomaty jeno w stolicy... Lista długa, a droga do UE daleka, czyli jest super:)

   Usuń
 2. Miłego pobytu i wypoczynku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Dziękuję:) Wypoczynek wymarzony i potrzebny jak tlen:)

   Usuń
 3. Odpoczywaj. Koniecznie trzeba zrobić sobie przerwę od wszystkiego,żeby wrócić z nową siłą i nowymi pomysłami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ (Nie)stety w pokoju hotelowym mam dostęp do internetu. Nie nadużywam, jeśli już - to słońca - ale mam kontakt ze światem. Trudno mi będzie rozstać się z przemiłymi Albańczykami i teraz już tylko dobre słowa o nich będę nieść. Z wypoczętą głową wrócę na pewno. Serdeczności:)

   Usuń
 4. Życzenia już posłałam na FB. Czekam w takim razie na relację-fotoreportaż, tym bardziej że Albania to kraj prawie nieznany, tajemniczy. Przynajmniej dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Każde słowo wzięłam sobie do serca i wprowadzam w czyn:) Ja też o Albanii wiedziałam tyle, że była. Mało przewodników, na dodatek przedrukowują te same bzdury. Skrzętnie gromadzę notki z zasłyszanymi od rezydenta ciekawostkami. Chętnie się podzielę:)

   Usuń
 5. Miłego wypoczynku i dużo uśmiechu! W Albanii byłam raz, ale tylko w Tiranie. Kraj zdecydowanie do odkrycia. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Dziękuję pięknie:)
   Uśmiecham się wciąż, aż mnie dzieci nie poznają na zdjęciach;) Tirana jest ciekawa (byliśmy wczoraj), ale zero uroku - co najwyżej kawałek krwawej historii. Kraj bardzo ciekawy i niech taki zostanie. Po wejściu do UE zaraz go zrównają do średniej:( Niech trwa jak najdłużej ze swoim urokiem. Pozdrawiam wakacyjnie:)

   Usuń
 6. Ale fajnie! Udanego wypoczynku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Radość ze mnie bucha niczym z wulkanu;) Dziękuję i też pięknego wakacyjnego czasu życzę:)

   Usuń
 7. Już raz życzenia wpisałam, ale mnie wylogowało, więc powtórnie - miłego wypoczynku życzę i mocy wrażeń. Ach jak ci zazdroszczę, może nie samej Albanii (nie znam) ale wakacji, do których mnie tak jeszcze daleko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Podchodziłam do tego wyjazdu najeżona - ot, zebrała się grupa, to dołączę. Teraz nie posiadam się ze szczęścia. Kocham takie odkrycia! Dziękuję za dobre słowa i niech twój czas do urlopu przepłynie galopem:)

   Usuń
 8. Z wodą Ci do twarzy, wiesz? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Nie wiedziałam, ale już wiem;) Dobre! Bardzo lubię pływać. Pozdrawiam znad wód:)))

   Usuń
 9. Pozdrów ode mnie Adriatyk :) ja w tym roku wypoczywałam nad Bałtykiem, ale po latach jego nie oglądania, zakochałam się w nim na nowo :) Miłego wypoczynku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ~ Pozdrawiam od razu z balkonu;) A wiesz, że też zastanawiam się nad Bałtykiem w przyszłym roku? Jodu by się przydało, i piasek jakiś miękki...:) Jeszcze tylko parę dni i wielki powrót. Pozdrawiam słonecznie, muszelkowo, cykadowo...:-D

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. ~ Wspaniale i bogato w doznania wszelakie. Próbuję je ogarnąć:)

   Usuń

Komentarze mile widziane.